Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody, nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony
Szkoła
Pilnie się uczymy, aby kiedyś mieć godną pracę i pewną przyszłość...
Wyjazdy sportowe i imprezy okolicznościowe to nasze szkolne hobby. Wspólnie spędzamy czas, który poświęcamy również na konstruktywne rozmowy...
Nasi uczniowie reprezentują nasza placówkę w różnych dziedzinach życia...
Wspólnie dbamy o promocję i wizerunek naszej szkoły...

Aktualności

load more hold SHIFT key to load all load all

W naszej szkole od kilku lat uroczyście obchodzony jest Europejski DzieńJęzykówJest to świetna zabawa, integrująca zarówno organizatorów, artystów, jak i publiczność. Młodzież ma szansę zaprezentować swoje talenty i umiejętności, a publiczność uczy się słownictwa, wymowy danego języka, zwyczajów innych krajów, elementów geografii i historii. I co ważne, ta zabawa motywuje do nauki języków obcych.

W tym roku położony został nacisk na różnorodność językową Europy. Projekt rozpoczął się dwa tygodnie wcześniej. Każda klasa wylosowała jedno europejskie państwo i zbierała informacje na jego temat.Uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentacje przygotowane wcześniej przez każdą klasę. Dużą popularnością cieszyły się piosenki obcojęzyczne oraz tańce wykonywane przez szkolnych artystów ubranych w oryginalne i barwne stroje. Nie zabrakło skeczy i przedstawień w językach obcych.

Elementem święta była prezentacja dań kuchni różnych narodów. Zadaniem uczniów było wyszukanie ciekawego przepisu i przygotowanie wybranego dania. Uroczystość zakończyła degustacja pysznych potraw.

Całej społeczności szkolnej dziękujemy za olbrzymie zaangażowanie.

Zdjęcia w GALERII.

 

opracowanie:

A,. Markiewicz

zdjęcia:

J. Niedziółka

Ogłoszenia

Brak wydarzeń w kalendarzu
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Login Form

My na mapie