Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody, nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony
Współpraca

 

1.Współpraca z FUNDACJĄ "Przyjazny świat dziecka"- w ramach współpracy uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji  „Przywróćmy dzieciom uśmiech”

 Celem akcji jest zebranie środków finansowych na pomoc Rodzinnym Domom Dziecka. Akcja polega na zbieraniu przez uczniów makulatury i przekazywaniu jej na rzecz fundacji. Fundacja otrzymane ze sprzedaży makulatury środki przeznaczy na pomoc Rodzinnym Domom Dziecka.

2.Współpraca ze STOWARZYSZENIEM "Usłyszeć świat"-
w ramach współpracy uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji "Warto odkręcać".

Celem akcji pomoc dzieciom z uszkodzeniami słuchu w rehabilitacji tego ważnego narządu. Uczniowie w ramach akcji zbierają plastikowe nakrętki.

50kg nakrętek to 1 godzina rehabilitacji dla dziecka z uszkodzeniem słuchu.

ZBIERAMY plastikowe zakrętki po:

wodach, płynach, szamponach, kawie, herbacie itd.  zatyczki, korki, przykrywki,  dekle,  opakowania po jajkach niespodziankach, łyżeczki, miarki np. do mleka, syropu, podstawki od lizaków, zatyczki(skuwki) od długopisów typu np. BIC, korki z butli gazowych, korki z butli galonowych.

3.Współpraca z Towarzystwem "NASZ DOM"-
w ramach współpracy co roku przeprowadzamy w naszej szkole akcję "GÓRA GROSZA".

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Akcja polega na całorocznym zbieraniu przez uczniów naszej szkoły drobnych monet i przekazanie ich wolontariuszom zajmującym się tą akcją w dniach wyznaczonych przez Towarzystwo "Nasz Dom".

 

4. Współpraca z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży piszemy wnioski na dostępne w danym momencie projekty i staramy się pozyskiwać fundusze, które przeznaczamy na różne cele. Udało nam się napisać wniosek na projekt „Świetlica moich marzeń”, wniosek został pozytywnie zaakceptowany i otrzymaliśmy 15000zł, które przeznaczone zostały na dodatkowe zajęcia dla uczniów, którzy w ramach tych zajęć mogli nieodpłatnie poszerzać i rozwijać swoje zainteresowania. Zajęcia te prowadzone były nieodpłatnie.

 

 

5. Współpraca z Wolontariatem Studenckimzapraszamy studentów, aby w ramach swojej działalności przeprowadzali w naszej szkole ciekawe zajęcia i warsztaty, podczas których uczniowie rozwijają swoje zainteresowania.

 

 

6. Współpraca z Centrum Edukacji Obywatelskiejwyszukujemy różnego rodzaju projekty, wspomagamy się pomysłami zamieszczonymi na stronie ceo, co skutkuje ciekawymi zajęciami oraz pozyskanymi środkami, np. książkami, które czytamy dzieciom.

 

 

7. Współpraca z Fundacją BOŚ - W ramach współpracy grupa wolontariuszy brała udział w akcji „Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja”.  Udział w programie polegał na przygotowaniu i przeprowadzeniu przez szkoły projektów promocji zasad zdrowego odżywiania oraz projektów przebudowy sklepików szkolnych w taki sposób, aby zapewniały one dostęp do zdrowych przekąsek i pełnowartościowych produktów.

Celem programu było podniesienie świadomości w zakresie zdrowego stylu życia i sposobu odżywiania dzieci oraz ich rodzin. W ramach  tego projektu otrzymaliśmy 1500zł, które spożytkowaliśmy na wprowadzenie zmian w wyglądzie sklepiku i wyposażeniu w sprzęt. Ponadto zaszły diametralne zmiany w asortymencie sklepiku szkolnego.

Brak wydarzeń w kalendarzu
Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Login Form

My na mapie