Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody, nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony
Rok szkolny 2015/2016

 

 

Osiągnięcia naukowo - artystyczne:

1. Angelika Kłopotowska – I miejsce w Eliminacjach Gminnych Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w kategorii klas 4-6

2. Wiktoria Cegiełko – II miejsce w Eliminacjach Gminnych Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w kategorii klas 4-6

3.  Nikola Jastrzębska - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego  w kategorii klas 1 - 3

4.Justyna Dołęga - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KANGUR w kategorii Kadet

Osiągnięcia sportowe :

1. Uczennice klas VI i I gimnazjum zajęły IV miejsce w województwie w mazowieckim finale o Puchar Donalda Tuska. 

2. Wiktoria Olszewska - III miejsce w II Biegu Ulicznym w 95. rocznica Odzyskania Niepodległości w kategorii szkoły podstawowej

3. Przemysław Kędzierski - II miejsce w II Biegu Ulicznym w 95. rocznica Odzyskania Niepodległości w kategorii szkoły podstawowej

4. Piotr Kędzierski - III miejsce w II Biegu Ulicznym w 95. rocznica Odzyskania Niepodległości w kategorii szkoły podstawowej

5. Sylwia Korycińska - II miejsce w II Biegu Ulicznym w 95. rocznica Odzyskania Niepodległoci w kategorii gimnazjum

6. III  miejsce w Powiatowych Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej

7. V miejsce w Powiatowych Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt  w kategorii Szkoły Podstawowej

8. III miejsce w Powiatowych Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej

9.  I miejsce w Gminnych Zawodach w piłki koszykowej chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej

10.  II miejsce w Gminnych Zawodach piłki koszykowej  dziewcząt w kategorii Szkoły Podstawowej

11.  I miejsce w Gminnych Zawodach w piłki koszykowej  dziewcząw kategorii gimnazjum

12.  III miejsce w Gminnych Zawodach w piłki koszykowej chłopców w kategorii gimnazjum

13.  I miejsce w Gminnych Zawodach w piłki siatkowej chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej

14. II miejsce w Gminnych Zawodach piłki siatkowej  dziewcząt w kategorii Szkoły Podstawowej

15. II miejsce w Gminnych Zawodach piłki siatkowej  dziewcząt w kategorii gimnazjum

16. III miejsce w Gminnych Zawodach piłki siatkowej chłopców w kategorii gimnazjum

17. II miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym chłopców w kategorii Szkoły Podstawowej

18. I miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii Szkoły Podstawowej

19. II miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii gimnazjum

20. II miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym chłopców w kategorii gimnazjum

Brak wydarzeń w kalendarzu
Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Login Form

My na mapie