Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody, nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony
Rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza

Nazwa konkursu

Zasięg

organizator

Imię i nazwisko

Ucznia/nauczyciela

przygotowującego

Nazwa osiągnięcia Termin
Konkurs piosenki religijnej

GOK Zbuczyn

Szkoła Dziewule

Nikola Jastrzębska /Marianna Sieczkiewicz I miejsce w grupie wokalistek, nagroda rzeczowa 2016/2017
Konkurs piosenki religijnej

GOK Zbuczyn

Szkoła Dziewule

Klasa II SP/Monika jastrzębska

III miejsce w grupie zespołów,

kategoria 0-3, puchar

2016/2017
I Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej ZO Radomyśl

Nikola Jastrzębska

Julia Jankowska/ Jolanta Woźniak

II miejsce XI 2016
Pokaz strojów odblaskowych

ZO Radomyśl

SP kl. 0-3

Patrycja Borkowska

Wiktoria Gałachowska

Bartek Jankowski/Aneta Cholewka

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Upominki WORD

2016/2017
Konkurs na pocztówkę do Św. Mikołaja GBP w Wiśniewie „Zerówka”/Urszula Mężyńska Dyplomy, nagrody 12.12.2016
Turniej OTWP – eliminacje gminne Eliminacje gminne, Gmina Wiśniew Bartłomiej Bierkat/Stanisław Ponikowski III miejsce 08.02.2017
Turniej OTWP – eliminacje powiatowe Powiat siedlecki Bartłomiej Bierkat/Stanisław Ponikowski Dyplom za uczestnictwo 15.03.2017
XXXIV Konkurs recytatorski             im. K. Makuszyńskiego

Biblioteka Wiśniew

Etap gminny

Klasy IV- VI

Norbert Sobiczewski

Hubert Okniński/ Zofia Grzegorczyk

Małgorzata Lipińska/Zofia Grzegorczyk

I,II,III miejsce,

Dyplomy i nagrody książkowe

28.04.2017
XXXIV Konkurs recytatorski             im. K. Makuszyńskiego

Biblioteka Wiśniew

Etap gminny

I - III

Nikola Jastrzębska/Małgorzata Kopryjaniuk

Klaudia Oknińska/Monika Jastrzębska

Patrycja Mroczek/Monika Jastrzębska

I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

Dyplomy, nagrody książkowe

28.04.2017
Konkurs na „Palmę wielkanocną” Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie

Nikola Jastrzębska/M.Kopryjaniuk

Natalia Borkowska

Maja Koziestańska

Joanna Podsiadłowska

Patrycja Borkowska

Maksymilian Gałąska

Wiktoria Gałachowska

Patryk Krasuski

Magdalena Cegiełko

Natalia Królak

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Kwiecień 2017
Konkurs recytatorski „Polscy autorzy dzieciom” Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie

A.Ponikowski

Z.Radomyski

A.Jankowski

M.Izdebska

N. Radomyska/ Urszula Mężyńska

I miejsce

III miejsce

 
XXXIV Konkurs recytatorski             im. K. Makuszyńskiego

Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach

Kl. I-III

Nikola Jastrzębska

Klaudia Oknińska

Monika Jastrzębska/Małgorzata Kopryjaniuk

Wyróżnienie – Nikola Jastrzębska

Pozostali dyplom za udział

11.05.2017
XXXIV Konkurs recytatorski             im. K. Makuszyńskiego

Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach

Kl. IV-VI

Hubert Okninski

Norbert Sobiczewski

Małgorzata Lipińska/Zofia Grzegorczyk

Wyróżnienie – Hubert Okniński kl IV

Pozostali dyplom za udział

12.05.2017

Konkurs plastyczny

„Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne to nie zabawa

KRUS Magda Salamończyk III miejsce dyplom, upominek 31.05.2017

 

GIMNAZJUM

 

Nazwa konkursu

Zasięg

organizator

Imię i nazwisko

Ucznia/nauczyciela

przygotowującego

Nazwa osiągnięcia Termin
I Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej ZO Radomyśl Wiktoria Olszewska/ Jolanta Woźniak III miejsce XI 2016
Turniej OTWP – eliminacje gminne Eliminacje gminne, Gmina Wiśniew

Przemysław Kędzierski

Angelika Kłopotowska

Anna Oknińska/Stanisław Ponikowski

I miejsce

II miejsce

III miejsce

08.02.2017
Turniej OTWP – eliminacje powiatowe

Eliminacje powiatowe

Powiat siedlecki

Przemysław Kędzierski

Angelika Kłopotowska

Anna Oknińska/Stanisław Ponikowski

IV miejsce

V miejsce

15.03.2017
Konkurs recytatorski   „Między wierszami”

Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach

Angelika Kłopotowska/ opiekun Beata Wawrecka wyróżnienie

Marzec

2017

Konkurs recytatorski   „Między wierszami

MOK Siedlce

Finał

Angelika Kłopotowska / opiekun Beata Wawrecka

II miejsce

7.04.2017

Konkurs plastyczny

„Bądź trzeźwy, alkohol to droga donikąd”

Szkoła Podstawowa w Dziewulach

Gm. Zbuczyn

Kamila Królak

Wiktoria Cegiełko/opiekun Grażyna Borkowska

II miejsce dyplom, upominek 18.05.2017

XVII Gminne Zawody o Ruchu Drogowym

Gimnazjów

Szkoła Podstawowa w Dziewulach

Gm. Zbuczyn

Piotr Kędzierski

Przemysław Kędzierski

Anna Oknińska

I miejsce(ind.)

II miejsce(zesp.)

II miejsce(zesp.)/ op. S. Ponikowski

18.05.2017
Festiwal „Piosenki moich rodziców” GOK Wiktoria Olszewska/ opiekun Jolanta Woźniak III miejsce Maj 217
Brak wydarzeń w kalendarzu
Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Login Form

My na mapie