Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody, nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony
Kadra

 

 

Kwalifikacje nauczycieli

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Radomyśli

Rok szkolny 2017/2018

 

Lp. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot/ rodzaj prowadzonych zajęć w roku szkolnym 2017/18 Kwalifikacje do pracy na danym stanowisku (wykształcenie, kierunek, specjalność)
1. Beata Wiszniewska

Dyrektor

Biblioteka

mgr nauczania początkowego

Kurs kwalifikacyjny bibliotekoznawstwo

2.

Wioletta Kaczoch

Edukacja wczesnoszkolna

mgr nauczania początkowego

Kurs kwalifikacyjny
z zakresu oligofrenopedagogiki

3. Urszula Mężyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia komputerowe

Zajęcia rewalidacji indywidualnej – gimnastyka korekcyjno kompensacyjna

mgr nauczania początkowego

– wychowanie przedszkolne;

Kurs kwalifikacyjny –
gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Studia podyplomowe
w zakresie nauczania
techniki i informatyki

4. Grażyna Borkowska

Historia

Historia i społeczeństwo

Plastyka

Biblioteka

Wiedza o społeczeństwie

Wychowanie do życia
w rodzinie

Zajęcia artystyczne –

plastyka

mgr historii z p. p.

Kurs kwalifikacyjny – sztuka;

Kurs kwalifikacyjny – bibliotekarstwo

Podyplomowe Studium –
Wiedza o społeczeństwie

Kurs kwalifikacyjny –
wychowanie do życia w rodzinie

5.

Jolanta Woźniak

Przyroda

Biologia

Chemia

Muzyka

Zajęcia artystyczne – muzyka

Zajęcia z wychowawcą

mgr biologii z p. p.

Kurs kwalifikacyjny – sztuka;

Kurs kwalifikacyjny – przyroda;

Zbliżenie – chemia

6. Stanisław Ponikowski

Matematyka

Zajęcia komputerowe

Informatyka

Technika

Zajęcia techniczne

Zajęcia z wychowawcą

mgr matematyki z p. p.

Studia wyższe bez mgr – technika;

Kurs kwalifikacyjny – informatyka

Zbliżenie – fizyka, technika

7.

Zofia Grzegorczyk

Język polski

Zajęcia z wychowawcą

Zajęcia rewalidacji indywidualnej –
terapia pedagogiczna

Nauczanie indywidualne – język polski  

mgr polonistyki z p. p.

Kurs kwalifikacyjny – Terapia pedagogiczna

Kurs kwalifikacyjny
z zakresu oligofrenopedagogiki

8. Marianna Sieczkiewicz Religia

mgr teologii z p. p.

Studia podyplomowe w zakresie biologii i ochrony środowiska,

Studium podyplomowe- nauczanie początkowe,

Studium nauczycielskie - wychowanie przedszkolne

Kurs kwalifikacyjny - przyroda;

Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

Kurs kwalifikacyjny –
terapia pedagogiczna

9. Marta Gregorczuk

Wychowanie fizyczne

Zajęcia z wychowawcą

mgr kształcenia zintegrowanego

Studia podyplomowe
w zakresie biologii
i ochrony środowiska,

Studium podyplomowe- nauczanie początkowe,

Studium nauczycielskie - wychowanie przedszkolne

Kurs kwalifikacyjny - przyroda;

Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

Kurs kwalifikacyjny – terapia pedagogiczna

10.

Agnieszka Markiewicz

Język angielski

Zajęcia z wychowawcą

mgr historii

Licencjat z filologii angielskiej
z p. p

11. Aneta Cholewka

Świetlica

Pedagog

Doradztwo zawodowe

Zajęcia rewalidacji indywidualnej –
socjoterapia  

mgr pedagogiki

Kurs kwalifikacyjny

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

Kurs kwalifikacyjny – sztuka;

Kurs kwalifikacyjny – Terapia pedagogiczna

Studia podyplomowe – Socjoterapia

12.

Małgorzata Kopryjaniuk

Wychowanie przedszkolne

Zajęcia rewalidacji indywidualnej –
terapia pedagogiczna

mgr nauczania początkowego

Kurs kwalifikacyjny – Terapia pedagogiczna

Kurs kwalifikacyjny –
gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

13. Jadwiga Niedziółka

Matematyka

Fizyka

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr matematyki
i fizyki z p. p.

Podyplomowe Studium – informatyka

Studia podyplomowe – edukacja
dla bezpieczeństwa

14. Emilia Wiszniewska Edukacja wczesnoszkolna

mgr edukacji wieku dziecięcego z p. p.

Kurs kwalifikacyjny
z zakresu oligofrenopedagogiki

15. Beata Wawrecka

Język polski

Geografia

Zajęcia z wychowawcą

Zajęcia rewalidacji indywidualnej –

Logopedia

mgr polonistyki z p. p.

Studia podyplomowe z geografii

Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

Studia podyplomowe – logopedia

Studia podyplomowe –

Technika. Zajęcia techniczne
Studia podyplomowe –

Informatyka. Zajęcia komputerowe

16.

Monika Jastrzębska

Wychowanie przedszkolne

mgr edukacji wieku dziecięcego
z p. p.

Studia podyplomowe –
edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)

17. Hanna Jastrzębska Język rosyjski

mgr inżynier rolnictwa

Studium pedagogiczne

Kurs kwalifikacyjny w zakresie nauczania języka rosyjskiego

18. Sylwia Gałachowska Edukacja wczesnoszkolna

mgr edukacji wieku dziecięcego z p. p.

 

Brak wydarzeń w kalendarzu
Grudzień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Login Form

My na mapie